Програма USAID DOBRE проводить опитування для вивчення туристичного потенціалу обʼєднаних громад

Чимало перспективних економічних ніш на місцях мають великий потенціал, а децентралізація створює ідеальні умови для обʼєднаних громад розвивати регіональний туристичний бізнес

Протягом сесій зі стратегічного планування багато з громад-партнерів визначили підвищення рівня туристичної привабливості та стимулювання туризму, як один з пріоритетів розвитку. Розуміючи складнощі просування туризму в окремо взятій громаді, програма вирішила стимулювати спільний діалог на тему розвитку туризму в громадах.  17-18 травня 2018 року програма USAID DOBRE спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром планують провести туристичний хаб «Розвиток туризму в умовах нових громад». Спільно з Вами ми плануємо розробити систематизовані та узагальнені путівники для об'єднаних громад та віднайти рецепти, як пришвидшити місцевий економічний розвиток завдяки туристичній галузі на місцях. Для цього разом з представниками туристичного бізнесу, інвестиційних фондів, проектів міжнародної технічної допомоги, регіональних та центральних органів влади ми працюватимемо над рішеннями для розвитку туристичного потенціалу громад, проаналізуємо перспективи тих громад, що обрали туризм одним з напрямків свого стратегічного розвитку та навчатимемося вибудовувати комунікації, що сприятимуть пізнаванності громад серед потенційних туристів.
Чимало перспективних економічних ніш на місцях мають великий потенціал до розвитку, а децентралізація створює ідеальні умови для розвитку регіонального туристичного бізнесу. Аби якнайкраще розробити програму дводенного туристичного хабу для об’єднаних громад, дізнатися більше про туристичний потенціал Ваших громад, та допомогти Вам перетворити ідеї для місцевого економічного розвитку туристичної галузі в успішні проекти, просимо Вас заповнити опитувальник до 6 квітня 2018 року, доступний за посиланням нижче:

Заповнити опитувальник

Ми вбачаємо велику перспективу та необхідність активізувати розвиток туристичної галузі та внутрішнього туризму між громадами. Вирішення цієї проблеми дасть змогу підвищити зростання соціально-економічних показників громад, які будуть залежати від того, наскільки успішно і раціонально використовуватимуться місцеві рекреаційні ресурси. Тому дослідження особливостей туристичного потенціалу Ваших громад дуже важливі для нас, аби ми змогли краще допомогти Вам у подальшому розвитку цієї сфери.
Сподіваємося на нашу подальшу плідну співпрацю та просимо Вас сприяти заповненню опитувальника та поширенні інформації серед зацікавлених колег. Більш детальну інформацію про сам захід ми поширимо пізніше.
В разі виникнення додаткових запитань – звертайтеся до Наталії Павленко, координаторки туристичного хабу від УКМЦ, за телефоном 093-512-11-77, або за ел. поштою pavlenko.natalie@gmail.com. Дякуємо.

Бажаєте бути в курсі новин про децентралізацію та подій програми USAID DOBRE?  Надсилайте свої оновлення на електронну скриньку програми: dobre@globalcommunities.org. Приєднуйтеся до нас у соцмережах та читайте новини на сайті

Facebook

Website

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) - це п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа центр, Social Boost, Фундація підтримки місцевої демократії, Польща (FRDL/FSLD), Малопольска школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Національний демократичний інститут (NDI).

Розсилка цих інформаційних матеріалів стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи уряду Сполучених Штатів.

Програма USAID DOBRE © 2017, всі права захищено.
Ми знаходимось за адресою:
03150, Україна, м. Київ, вул. Ділова, 5Б, 
5-ий поверх, офіс 510

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list