Get global exposure for your startup or fintech. This year is set to be our biggest ever—with multiple competitions, over $500k in total prizes, and the chance to compete in the global finals in Qatar in November.

Apply now

Visa Everywhere Initiative is an open innovation program that helps startups like yours unlock new opportunities—and gives you a global platform to demonstrate your ground-breaking solutions. The program first launched in the U.S. in 2015, and quickly expanded into a global program. To date, nearly 8,500 startups have participated, and have collectively raised more than $16 billion in funding.

The first step towards getting your startup worldwide attention is to join the Visa Everywhere Initiative network—the same network of startups that our product teams from all over the world access when searching for solutions.

Apply now

KYIV - February 1, 2022: Visa Everywhere Initiative (VEI), a global open innovation program, invites fintech and payment startups to showcase their innovative products and solutions. Finalists will have the opportunity to meet key fintech stakeholders in the banking, trade, venture and government sectors. In addition, the winners of the competition will receive cash prizes and the opportunity to work with a global and reliable brand Visa.

This year's program includes startups that use crypto currency and Visa Direct, a payment solution that allows companies to innovate to transfer money to billions of endpoints around the world using cards and accounts. The finalists, who are stimulating economic growth around the world, will meet in Qatar in November this year for the VEI finals.

"Innovators in the field of payments and fintech are changing the approach to financial transfers by consumers and businesses, making access to money easier and safer - especially in the face of global digitalisation through a pandemic. Every year in Ukraine we see a rapid transformation and digitalization of the financial sector, as well as the emergence of new players from the fintech community. I believe that Ukraine has every chance to be worthily represented at this year's global competition Visa Everywhere Initiative 2022, "said Svitlana Chirva, Visa Regional Manager in Ukraine, Moldova and Belarus.

Wade Arnold, CEO of Moov, global winner of Visa Everywhere Initiative 2021

КИЇВ – 1 лютого, 2022 року: Visa Everywhere Initiative (VEI), глобальна програма відкритих інновацій, запрошує фінтех та платіжні стартапи продемонструвати свої інноваційні продукти та рішення. Фіналісти матимуть нагоду познайомитися з ключовими фінтех стейкхолдерами у банківському, торговому, венчурному та державному секторах. До того ж, переможці конкурсу отримають грошові винагороди і можливість співпрацювати з глобальним і надійним брендом Visa.

До цьогорічної програми включили стартапи, які використовують криптовалюту та Visa Direct – платіжне рішення, що дає інноваційну змогу компаніям переказувати гроші на мільярди кінцевих точок по всьому світу за допомогою карток та рахунків. Фіналісти, які стимулюють економічне зростання в усьому світі, зустрінуться у Катарі в листопаді цього року на фіналі VEI.

«Інноватори зі сфери платежів та фінтеху змінюють підхід до фінансових переказів споживачами та підприємствами, що робить доступ до грошей дедалі більш простим та безпечним – особливо під час глобальної цифровізації через пандемію. З кожним роком в Україні ми спостерігаємо стрімку трансформацію та діджиталізацію фінансового сектору, як і появу нових гравців зі сторони фінтех-спільноти. Вірю, що Україна має всі шанси бути гідно представленою на цьогорічному глобальному конкурсі Visa Everywhere Initiative 2022», – зазначила Світлана Чирва, регіональний менеджер Visa в Україні, Молдові та Білорусі.

Ба більше, VEI дав можливість деяким з найбільш перспективних інноваторів у сфері платежів прискорити свій розвиток. MayaSoft, стартап з Узбекістану та один із переможців регіону CEMEA – у партнерстві з Visa представив перше рішення для безконтактних платежів в Узбекистані на основі технології Visa Tap to Phone, сертифікованої відповідно до вимог програми Visa Ready у 2021 році. До того ж, PAYZE з Грузії стала переможцем регіону CEMEA в минулому році за найкраще інноваційне та комерційне платіжне рішення, відповівши на актуальні тренди сучасності.

«Винятковим досягненням для PAYZE стало змагання на глобальній арені разом із одними з найбільш престижних стартапів у світі за визнання та підтримку від надійного бренду Visa», – поділився Георгій Цурцумія, переможець VEI CEMEA 2021, співзасновник і співвиконавчий директор PAYZE (Тбілісі, Грузія).

PAYZE — це орієнтований на електронну комерцію фінтех, що дає змогу підприємствам у країнах СНД приймати платежі з усього світу за допомогою єдиної інтеграції. Завдяки підтримці мережі Visa і грошовому призу в розмірі $25,000, команда PAYZE обробила понад 250,000 транзакцій упродовж 2021 року.

Фінтехкомпанія Safepay з Карачі також виграла нагороду «Фаворит аудиторії» CEMEA та призові $10,000. Safepay спеціалізується на безпечній обробці платежів для магазинів електронної комерції та допомагає продавцям підвищити кількість конверсій, прискорити дебіторську заборгованість та оптимізувати продажі завдяки онлайн оплаті.

У мережі VEI близько 8500 стартапів з усього світу, що і далі зростає з кожним роком. З моменту запуску в 2015 році програма допомогла стартапам з більш ніж 100 країн спільно зібрати понад $2,5 млрд, вирішуючи одну з найбільших проблем, з якою стикаються підприємці на ранній стадії свого існування. З кожним роком сфера VEI дедалі розширюється задля співпраці з унікальними стартапами та вирішення унікальних проблем у світі платежів.

Цього року програма буде зосереджена на CEMEA – регіоні з величезними можливостями для фінтеху, що розробляє інноваційні продукти та рішення спрямовані на підтримку спільноти. Visa Everywhere Initiative 2022 передбачає два нових видання у Єгипті та Саудівській Аравії, а також глобальний фінал у Катарі в листопаді 2022 року.

VEI шукає інноваційних та амбітних підприємців, які працюють над вирішенням проблем з оплатою та торгівлею – проблемами, з якими стикаються підприємства всіх розмірів і секторів, зокрема:

Активатори цифрових послуг та цифрових емітентів

 • Блокчейн і криптовалюта
 • Краудфандинг
 • Банківські операції як послуга
 • BIN спонсори
 • Емітент/обробники
 • Менеджери програм

Цифровий випуск

 • Блокчейн і криптовалюта
 • Альтернативне кредитування
 • Особистий фінансовий менеджмент
 • Грошові перекази
 • Цифровий банкінг (необанки)
 • Цифрові гаманці, одноранговий зв'язок (P2P) і перекази
 • Виплати працівникам
 • Кредиторська заборгованість
 • Корпоративні картки (управління витратами)

Додана вартість для продавців та/або споживачів у сфері фінансів

 • Дані та аналітика
 • Ідентифікація, аутентифікація та безпека
 • InsurTech
 • Лояльність
 • Торгові послуги та інструменти
 • Процесна та платіжна інфраструктура
 • Технологія роздрібної торгівлі
 • Інше

Малий і середній бізнес

 • Рух грошей (виплати, внутрішній обліковий запис, постачальник P2P і платежі)
 • Управління ризиками (відкликання платежів тощо)
 • Управління брендом (побудова спільноти тощо)
 • Інше

Visa не отримує жодного прибутку від учасників Visa Everywhere Initiative в межах цього конкурсу.

Більше інформації та деталі заявки доступні за посиланням.