MP's Salaries in Ukraine, Increase of Minimum Wage and VoxCheck

View this email in your browser

VoxUkraine Newsletter 55
(November 04 - November 10, 2016)

 

Quote of the Week:

Oleksandr Zholud, VoxUkraine Editorial Board member

The debate on the minimum wage concept has been going on quite for some time. Currently, most countries have a national minimum wage or alternative ways of determining it. The basic theory foresees a decrease in employment after the minimum wage is introduced if it is higher than the market equilibrium level. However, if some assumptions are relaxed, some models predict that the minimum wage will have no impact on employment or can even increase it.​

Олександр Жолудь, член Редколегії VoxUkraine

Питання мінімальної зарплати не є новим. На сьогодні переважна більшість країн має закон про мінімальну зарплату або альтернативні методи її встановлення. Базова теорія передбачає зменшення зайнятості після запровадження мінімальної зарплати на рівні вищому за ринкову рівновагу. Проте, якщо змінити певні припущення, деякі моделі передбачають, що мінімальна зарплата не впливає на зайнятість або навіть збільшує її.​ 

Events 

The Power of Words. Responsibility of Media and Challenges-2017

 

Who and how has to outline journalism standards during the armed conflict? How to report the war? Why do we face self-censorship and how to confront the censorship that comes from state authorities and media owners? What is the adequate approach to facts in journalism? How to implement fact checking procedures in editorial policies and how do they influence the politics in Great Britain and USA?

Media practitioners and academics from the USA, Great Britain, Sweden and Poland jointly with the best reporters and editors from Ukraine are going to answer these questions during the “The power of words. Responsibility of the media and challenges in 2017” international conference. The event is organized by Vox Ukraine analytical platform with the support of International Renaissance Foundation.

Date: November 17th 2016, 10:00-18:00
See detailed agenda: https://goo.gl/ko7VFt
Please, follow the link to register: https://goo.gl/Or3ltA

The Latest

1. The Minimum Wage: The Past of the Noble Idea and its Uncertain Present

By: Oleksandr Zholud, Senior Analyst at the International Centre for Policy Studies, VoxUkraine Editorial Board member

 

Ukrainian Prime Minister Volodymyr Groysman surprised everyone with an initiative to double the minimum wage – up to 3200 UAH – in 2017. It is quite difficult to assess this decision because the minimum wage in Ukraine influences numerous indicators and sectors of the economy. It would be irresponsible to make any conclusions without detailed calculations. The views of modern economists on the idea of minimum wage range from enthusiastic approval to sharp criticism. VoxUkraine has studied the history of the concept of the minimum wage.   

 

2. MPs’ Salaries in Ukraine: Would Paying Politicians More Lead to Better Performance?

By: Rostyslav Averchuk, Guest Editor at VoxUkraine, BA in “Philosophy, Politics, and Economics” (Oxford University)

 

The recently published e-declarations of Ukrainian top politicians and civil servants have revealed the glaring gap between their official and real earnings. In this light, the decision to block the raise of the MP remuneration in Ukraine might seem justified. However, this country needs qualified and public-spirited individuals to enter the political arena and displace inefficient and corrupt politicians. Ensuring decent salaries for MPs and other politicians could be a step in the right direction.   

 

The ratio of the MP salary to the average salary in European countries

Події

1. Сила слова. Відповідальність медіа та виклики 2017 

 

Хто і як повинен формувати стандарти журналістики під час конфлікту? Як журналістам говорити про війну? Чому виникає самоцензура і як протистояти цензурі з боку влади або власників ЗМІ? Що таке коректний підхід до роботи з фактами? Як ефективно впровадити фактчек в роботу редакції і як він впливає на політику країни на прикладі Великобританії та США?

Відповіді на ці питання будуть шукати медіа-практики і теоретики із США, Великобританії, Швеції та Польщі разом з кращими журналістами і редакторами України під час конференції “Сила слова. Відповідальність медіа та виклики-2017”. Організатор заходу аналітична платформа VoxUkraine Ukr/Ru за підтримки фонду Міжнародний фонд “Відродження”.

Дата: 17 листопада, 10-18.00.
Детальна програма заходу тут: https://goo.gl/SM0qG2
Реєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://goo.gl/Or3ltA

 

2. VII Український Інвестиційний Форум

Українська Асоціація Інвестиційних Професіоналів CFA Society Ukraine за підтримки VoxUkraine збирає 17 листопада у Києві провідних аналітиків та інвестиційних менеджерів, щоб обговорити можливості та загрози для зростання інвестицій в Україні.

Дискусія цьогорічного Форуму торкнеться урядових реформ, які вже мають ефект на економіку та тих, які ще потрібно здійснити, в першу чергу, для збільшення притоку інвестицій в країну; секторів економіки, можливості яких недооцінені інвесторами сьогодні; ефективних шляхів роботи із активами, що належать проблемним банкам, а також вивчення досвіду українських інвестиційних проектів, що досягли успіху в несприятливих макроекономічних умовах останніх років.

Реєстрація на Український Інвестиційний Форум триває на сайті www.uif.org.ua
 

3. Вечеря з реформатором від VoxUkraine

 

 

Ми розпочинаємо вікторину, головним призом якої стане вечеря з відомим українським реформатором та командою VoxUkraine. Для того, щоб з перших рук дізнатися про головні здобутки та перепони на шляху змін, дайте короткі відповіді на 5 запитань (частину з них можна знайти у відео) у коментарях до цієї публікації та поділіться цим записом на своїй сторінці (вона повинна бути відкрита, щоб ми знайшли ваш репост).

Питання:

1) Хто першим назвав Майдан “Революцією Гідності”?
2) Хто стояв біля витоків ProZorro і які міжнародні нагороди отримала ця система електроних публічних закупівель?
3) Чиєю ідеєю було створення НАБУ?
4) Яку причину іноземці називають головною перешкодою для інвестування в Україну?
5) Які головні зміни відбулися в Україні з 2013 року? 

Серед тих, хто надав правильні відповіді, ми розіграємо 3 запрошення на спільний обід з Максом НефьодовимТимофієм МиловановимБорисом Давиденком та Оленою Білан.

Відповіді давати тут

4. Сила знань. Людський капітал та економічне зростання в Україні

Дводенний семінар від VoxUkraine та KSE

У що найкраще інвестувати сьогодні, коли світові відсоткові ставки близькі до нуля чи навіть від’ємні? В облігації, нерухомість, золото? Якою буде вартість цих активів за п’ятдесят років? Чи краще інвестувати в себе, розвивати свій людський капітал, щоб, коли сплинуть ці п’ятдесят років, мати гідне життя?

Дата: 26 — 27 листопада 2016

Квитки*

  • 1000 грн – 7-16 листопада 2016
  • 1500 грн – 17 – 26 листопада 2016

Студенти можуть отримати до 50% знижки на квиток (залежно від часу реєстрації), зареєструвавшись за посиланням

Відео VoxUkraine

Про економічні реформи в України від VoxUkraine

Ролик про економічні реформи в Україні створений командою Voxukraine для 13-ої щорічної зустрічі Ялтинської Економічної Стратегії у вересні 2016 року при сприянні Dragon Capitalта підтримці Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy та @Kyiv Kyiv School of Economics. Технічне виконання – TITANIUM Presentations.

Відео про українські реформи до конференції YES-2016

Відео про українські реформи до конференції YES-2016

Останні публікації

1. Трамп переміг: урок для Порошенка та Гройсмана

Автор: Ростислав Аверчук, запрошений редактор VoxUkraine

 

Вільні вибори, що лежать в основі демократії, забезпечують її динамічність та іноді призводять до непередбачуваних результатів. Демократія може підносити на вершину як “добрих”, так і “поганих” політиків. Відомо лише те, що той хто спочиває на лаврах, забуває про обіцянки чи втрачає зв’язок із виборцями – втрачає владу. Раніше в цьому переконались послідовники Туска в Польщі та Камерона у Великобританії, а тепер, значною мірою, і демократи у США.

Стаття українською мовою

2. VoxCheck Гонтаревої. В чому помиляється головний банкір країни

Автори: Олена Шкарпова (редактор VoxCheck), Максим Скубенко (аналітик VoxCheck)

Голова НБУ Валерія Гонтарева відповила на основні звинувачення народного депутата Сергія Тарути щодо обвалу курсу гривні, економічного занепаду та “банкопаду”. Згідно з аналізом VoxCheck, у 8 випадках із 14 Гонтарева говорить правду, решта – перебільшення, маніпуляція та одна неправда.

Стаття українською мовою

Статья на русском языке

3. Квартирне питання. VoxCheck заяв про те, що в українців забиратимуть житло за борги з комуналки

Автори: Максим Скубенко (аналітик VoxCheck), Олена Шкарпова (редактор VoxCheck)

Керівництво уряду говорить, що українці не втратять житло через борги за комуналку. Опозиція стверджує, що це повна брехня. Згідно з аналізом VoxCheck, неправі обидва табори.

Стаття українською мовою

Статья на русском языке

 

Have a nice day!

Sincerely yours,
VoxUkraine
http://voxukraine.org/

Гарного дня!  

Завжди Ваш,
VoxUkraine
http://voxukraine.org/

 

 

 

Support VoxUkraine

 

 
 
 
 

 

 

 

Copyright © 2016 VoxUkraine, All rights reserved. 


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list