Betting on a recovering car market, Winner Group plans to open five new dealerships in Ukraine over the next two years. Winner Group Founder and CEO Ivan Hynansky made the announcement last week at opening of the company’s new Jaguar dealership, on the highway to Borispol Airport. The sales and maintenance center includes a 7,656-square-meter building and 2,540 square meters of underground parking

ПЕРШІ КОНЦЕПТУАЛЬНІ ДИЛЕРСЬКІ ЦЕНТРИ JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИТО

  • 26 червня 2018 року відбулося відкриття першого концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Аеропорт
  • 27 червня 2018 року відбулось відкриття другого концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Захід
  • Дилерські центри вже приймають своїх клієнтів на території нових приміщень, побудованих відповідно до нових стандартів «арочного» дизайну

In the picture: Ribbon Cutting Ceremony with Andrew Zhago, Sales Director for Jaguar and Land Rover; Petro Rodniak, Director General, Winner Group Ukraine and Ivan Hynansky, Founder of Winner Group Ukraine.

Jaguar   Land  Rover   розробив   єдиний   формат   концептуальних   дилерських   центрів.   Вони  є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів, які також з’являться у найбільших містах України до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні. До кінця 2018 року розпочнуть роботу ще 3 концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover в Одесі Харкові та Дніпрі.

Однією з особливостей дилерських центрів Jaguar Land Rover є зона Drive-in. Суть її полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджають до приміщення сервісу, де їх вітає працівник рецепції, приймає авто та проводить до лаунж зони. Тобто передача авто на сервіс відбувається не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні. Поряд із зоною Drive-in одразу знаходиться зона інтерактивного прийому авто, де кожен клієнт має можливість бути залученим до діагностики свого авто. Головною метою зони інтерактивного прийому є виявлення всіх видимих пошкоджень, зношень та видимих несправностей автомобіля клієнта, а також погодження з клієнтом потреби у їх виправленні.

Окрім особливих зон сервісу, клієнти кожного дилерського центру мають змогу насолодитись атмосферою вишуканого британського стилю у шоурумі, який вміщує на своїй території 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover (для Jaguar Land Rover Київ Аеропорт) або 5 авто Jaguar та 5 авто Land Rover (для Jaguar Land Rover Київ Захід). Затишок у виставкових залах створюють виключно стримані та преміальні матеріали – скло та горіхове дерево, натуральна шкіра втілюють у собі новітню концепцію дизайну та вишуканого британського стилю. Виставкові зали автомобілів поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

Ще одна особливість концептуальних центрів Jaguar Land Rover – студія персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зоною  експонування колекцій аксесуарів та брендової продукції. Зона персоналізації надає можливість створювати власне авто за допомогою конфігуратора. Вперше ви зможете створювати авто та побачити його неначе в реальному житті, за допомогою окулярів віртуальної реальності.

Для найвищого рівня обслуговування клієнтів, нові дилерські центри пропонують унікальні переваги: 10 підмінних автомобілів, аеропорт-сервіс та трек для позашляхового випробування автомобілів, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках Jaguar та Land Rover. Дилерські центри також забезпечені зонами для відпочинку та роботи: дитяча кімната, місце для матері та дитини, бариста-бар та комфортні лаунж зони.

Обслуговування автомобілів Jaguar Land Rover здійснює професійний персонал відділу продажу та сервісу, які проходять регулярне навчання у академії Jaguar Land Rover та на базі Віннер Коледж. Клієнти Jaguar Land Rover завжди будуть почуватися впевнено та надійно за кермом своїх авто.

Нові концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover відкривають нову сторінку розвитку брендів Jaguar Land Rover в Україні.

Завітайте та відчуйте переваги концептуальних дилерських центрів Jaguar Land Rover. Місце розміщення:

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

вул. Київська, 45

с. Чубинське (Бориспільське шосе), Київська обл. 044 202 11 11

jlr@winner.ua

kyiv.jaguar.ua, kyiv.landrover.ua

Jaguar Land Rover Київ Захід

Кільцева дорога, 2 м. Київ

044 591 00 00

jaguar.landrover@vidigroup.com jaguar-vidi.com, landrover-vidi.com

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів 044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua

Софія Жуковська, Провідний фахівець з маркетингових комунікацій Jaguar Land Rover 044 585 63 00 (вн. 2763), szhukovska@winner.ua

Рудницька Неля, Фахівець з маркетингових комунікацій Jaguar Land Rover 044 485 63 00 (вн. 2762), nrudnytska@winner.ua