Запрошуємо Вас  до участі  у вебінарі «Курс на Сполучені Штати Америки: Перспектива ведення бізнесу у США для українських компаній», який відбудеться у середу  22 липня 2020 року  з 16:30 до 17:30 на платформі Zoom.

 Захід організовано інвестиційною компанією SP Advisors спільно  з U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) (укр. Американсько-Українська Ділова Рада). SP Advisors є членом USUBC.

 Питання для обговорення:

 Можливі джерела фінансування та варіанти виходу на міжнародний ринок для українських виробників:

•    Співпраця з DFC (U.S. International Development Finance Corporation) (Прим. – DFC є новою структурою, яка вин:икла внаслідок трансформації OPIC (The Overseas Private Investment Corporation)

•    Патентування та реструктуризація з FDA (U.S. Food and Drug Administration)

•    Інвестиції у США. Ведення бізнесу

•    Просування інтересів українських компаній у США;

 Реєстрація компаній та трастів у штаті Вайомінг, США:

•    Переваги створення юридичної структури у США

•    Відкриття банківських рахунків у провідних банках Америки

•    Адміністрування структури, що передбачає послуги повністю укомплектованого офісу.

 Робоча мова: українська (переклад не передбачено). Участь у вебінарі безкоштовна.

 

 

Посилання для приєднання до онлайн-зустрічі буде надіслано вам електронною поштою після реєстрації. Якщо ви не можете використовувати Zoom, приєднуйтесь до заходу на  USUBC YouTube і Facebook сторінках.

 Вебінар транслюватиметься на двох додаткових платформах:

 (1) канал YouTube USUBC (http://haa.su/XVb/)

 (2) сторінка Facebook USUBC (http://haa.su/XVa/)

 Якщо у Вас є питання стосовно підключення до вебінару, будь ласка, зв'яжіться з Денисом Яцишином, директором USUBC з корпоративних відносин, на електронну адресу DJatsyshyn@usubc.org .

Якщо у Вас є питання щодо змісту вебінару, просимо зконтактувати з Тетяною Григораш, SP Advisors, т.: +38 067 408 30 57,  tgrigorash@spadvisors.eu .

Інвестиційна компанія SP Advisors заснована у 2011 році, надає інвестиційно-банківські послуги в Україні та інших країнах Східної Європи. SP Advisors створює корпоративні структури, відкриває та обслуговує трасти, реєструє та обслуговує компанії у США, відкриває рахунки у провідних американських банках для українського бізнесу. Наявність офісу у штаті Вайомінг (США) створює сприятливі умови для надання адміністративних послуг для клієнтів SP Advisors (http://ua.spadvisors.eu/).

U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) є  американською приватною неприбутковою бізнес-асоціацією, яку було засновано у Вашингтоні, округ Колумбія, США, в 1995 році. USUBC представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які мають тісні ділові стосунки з бізнесом США. USUBC сприяє розвитку двосторонніх торговельно-економічних зв’язків через регулярну взаємодію між бізнес-лідерами та політичними елітами  США та України. Серед майже 200 членів USUBC є всесвітньо відомі  транснаціональні корпорації, великі американські та українські компанії, a також юридичні фірми, зацікавлені у розвитку міцних бізнесових стосунків між США та Україною (www.USUBC.org).

 

Попередні онлайн-вебінари доступні на сторінці USUBC YouTube channel.