Дата: 28 квітня 2020 року
Тривалість заходу: з 15:00 до 16:30
Формат: вебінар

Пройшло чимало часу з початку карантину. Світ усвідомив, що зіткнувся з новою реальністю, що вимагає не зволікати. Долаючи перший етап невизначеності, бізнес створив антикризові штаби, почав міняти моделі роботи, вирішувати найбільш гострі проблеми, пов'язані з дефіцитом ліквідності, реорганізацією ланцюжків поставок.

  • Вплив макроекономічних чинників на діяльність компаній в Україні та інших країнах світу.
  • Найгостріші виклики для бізнесу, спричинені COVID-19.
  • Подібності та відмінності кризи 2020 з кризами 2008 і 2014. Чи можна використати досвід минулих криз?
  • Як виглядає дорожня карта виходу з кризи?
  • Які можливості відкриваються в новій реальності?

Відповіді на ці та інші важливі запитання бізнесу ви отримаєте під час спільного вебінару KPMG та Американської торговельної палати «Бізнес у новій COVID-19 реальності: як здолати труднощі та використати можливості» 28 квітня о 15.00.

Спікери:

Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати.

Олена Лібенштейн, директор, відділ консультування з управління ризиками шахрайства та корупції KPMG в Україні.

Олександр Загнетко, Ph.D., менеджер, відділ консальтування в сфері інформаційних технологій і кібербезпеки KPMG в Україні, експерт в галузі цифрової трансформації, Data Science і макроекономічного прогнозування.

Катерина Сафроненко, менеджер, відділ консультування з управління ризиками шахрайства та корупції KPMG в Україні.

Мова заходу: українська / російська.

Умови участі: участь у заході безкоштовна і здійснюється на підставі реєстрації, підтвердженої організатором. Реєструйтеся за посиланням до 27 квітня 2020 року. З будь-яких питань просимо звертатися до Олени Мардаль: +380 67 797 2529, omardal@kpmg.ua

Натисніть на кнопку ліворуч, якщо ви бажаєте зареєструватися на захід


Нещодавній спалах коронавірусу (COVID-19) створив нові виклики для бізнес-середовища, які вимагають зваженого, практичного та усвідомленого підходу з боку лідерів. Ми підготували веб-сайт сторінку з матеріалами, як набути стійкість та допомогти вашому бізнесу пройти крізь складні часи. Додатково KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання з темою «Коронавірус: бізнес-запит» нам на пошту – COVID19@kpmg.ua.