Юридична фірма Sayenko Kharenko та Американська торговельна палата в Україні запрошують до участі в онлайн-конференції «Бізнес-ризики 2021», запланованій на 18 лютого 2021 року. Захід організовано у партнерстві з Асоціацією професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та ASIS Ukraine.

Наприкінці 2020 року Sayenko Kharenko за підтримки АПКБУ та ASIS Ukraine провела опитування серед власників середніх та великих компаній, щоб отримати найактуальнішу картину того, як сьогодні живеться бізнесу в Україні. В опитуванні взяло участь понад 100 компаній, приблизно половина з яких має понад 500 працівників у штаті. Команда аналітиків проаналізувала отримані результати, аби викласти їх у форматі, зручному для подальших аналізу та опрацювання. Звіт можна завантажити, заповнивши коротку анкету за посиланням.

Українська бізнес-спільнота відчуває сьогодні неабиякий тиск і як ніколи потребує захисту, аби мати змогу розвиватися та водночас сприяти розвитку держави. Тому ми переконані, що завдяки спікерам конференції та актуальним питанням до обговорення захід буде максимально інформативним, прикладним та корисним для представників українського середнього та великого бізнесу, а також стане зручним та ефективним майданчиком для побудови взаємовигідного діалогу між державою та бізнесом.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Sayenko Kharenko
Музейний провулок, 10, Київ 01001, Україна
Тел.: +380 44 499 6000, факс: +380 44 499 6250
info@sk.ua
www.sk.ua