Американсько - Українська Ділова Рада (USUBC) підтримує створення Офісу ефективної взаємодії з бізнесом при Державній фіскальній службі України 

Члени U.S. – Ukraine Business Council (USUBC), прагнуть налагодити чіткі та прозорі відносини з державою, що сприяють досягненню сприятливого середовища для здійснення підприємницької діяльності в Україні. Ми підтримуємо загальний урядовий курс на дерегуляцію, полегшення умов ведення бізнесу, а також боротьбу з нелегальним та тіньовим сектором національної економіки. При цьому, ми неухильно дотримуємося чинного українського законодавства, яке слугує універсальним інструментом для регулювання відносин між гравцями ринку та державними органами. 

Ми переконані, що наразі робота Державної фіскальної служби та її керівництва спрямована на встановлення рівних правил гри на ринкe між національними та міжнародними гравцями, залучення сталих інвестицій та досягнення тривалого економічного зростання. Результати роботи команди Державної фіскальної служби протягом 2021 року, особливо в сфері боротьби з тіньовим бізнесом, дозволяють сказати про послідовну політику, спрямовану на встановлення якісних та взаємовигідних відносин держави та бізнесу. Ми впевнені, що активна детінізація бізнесу, яка реалізується Державною фіскальною службою під керівництвом Вадима Мельника, подає позитивний сигнал легальному бізнесу та мотивує до його розвитку та до загального укріплення економічної безпеки країни. 

Наявність майданчику для ефективної комунікації між представниками експертного середовища, бізнес-асоціацій та державних установ є запорукою створення комфортного середовища для роботи бізнесу, а також ефективного наповнення державного бюджету. Відтак, ми вітаємо створення Офісу ефективної взаємодії з бізнесом, анонсованого чинним головою ДФС Вадимом Мельником. Запуск додаткової платформи для комунікації між представниками влади та бізнесом дозволить належним чином представляти інтереси учасників при здійсненні законодавчих змін, ефективно координувати діяльність сторін, а також оперативно інформувати представників держави про поточні проблеми ведення бізнес-діяльності в Україні. Окремо хочемо відмітити важливість даної платформи для забезпечення нового рівня координації та забезпечення довгострокової економічної безпеки країни.

Новий Офіс при Державній фіскальній службі України стане також додатковим інструментом для реалізації урядових програм з підтримки та розвитку підприємництва в Україні, а також в свою чергу стане дієвим інструментом в боротьбі з тіньовим ринком. В свою чергу, бізнес не потребуватиме додаткового часу та ресурсів для ефективної комунікації нагальних питань,що відповідає кращим світовим практикам.

З огляду на вищезазначене U.S. – Ukraine Business Council (USUBC) висловлює підтримку створення та розвитку Офісу ефективної взаємодії з бізнесом при Державній фіскальній службі України, який створює додаткові механізми для координації дій та налагодження діалогу між бізнес-середовищем та державними органами, а також сприяє ефективній реалізації програм з покращення умов ведення бізнесу в Україні. 

NOTE: http://sfs.gov.ua/ofis-efektivnoi-vzaemodii-z-biznesom/pro-ofis/