Monitoring Reforms in Ukraine and Land Moratorium

View this email in your browser

VoxUkraine Newsletter 66 
(February 14-24, 2017)

 

Quote of the Week:

Group of authors

The reforms slowed down, at least when it comes to legislative changes. The number of reform regulatory acts reduced by 35% — to 208 in 2016 from 322 in 2015. The average rate of the index for monitoring reforms decreased to +0.9 points. However, there have been significant changes for the better within the past two years in several areas. Since the beginning of 2015, the most significant legislative progress was observed in the anti-corruption and deregulation areas. This result reflects not only activity of the reformers, but the fact that these areas accumulated significant problems. Significant positive changes also took place in the banking legislation, energy sector, and public sector

Думка тижня:

Колектив авторів 

Поступ реформ сповільнюється, принаймні в частині змін законодавства. Кількість реформаторських нормативних актів у 2016 році скоротилася на 35%  – до 208 з 322 у 2015 році. Середнє значення індексу моніторінгу реформ знизилось до +0.9 бала. Втім, в деяких напрямках відбулися зміни на краще. З початку 2015 року найсуттєвіший законодавчий прогрес відбувся у сферах боротьби з корупцією та дерегуляції. Такий результат відображає не лише активність реформаторів, але й те, що в цих сферах накопичились суттєві проблеми. Також помітні позитивні зрушення  відбулись у банківському законодавстві, енергетичній сфері та реформі державної служби

The Latest

700 Days of Monitoring Reforms in Ukraine: Ministries’ Rating

“Passing a reform law is only 5% of a reform’s success,” — admit officials of the new wave. But no reform is possible without a start in the form of a law. For two years now, VoxUkraine has been monitoring and evaluating legislative changes that have taken place in our country. Based on this data, we’ve created a rating that reflects which ministries contributed most to the progress of reforms in Ukraine. Who in the government haven’t worked in vain within the past two years?

Останні публікації

Відео-VoxCheck #22: Залізничне питання

Перевірка тезисів про діяльність Укрзалізниці. 

 

Рік перший: як мораторій на експорт лісу-кругляку вплинув на економіку України

Після початку дії у листопаді 2015 році 10-річної заборони на експорт лісу-кругляку минуло більше одного року. Різні сторони громадської дискусії доцільності прийняття цього рішення наполягають на своїй правоті. Прихильники кажуть, що це стимулювало економіку, противники – що нічого не змінилося. То хто ж з них правий? Чи дійсно мораторій врятував галузь і зберіг українські ліси? Ретельний аналіз VoxUkraine (стаття російською мовою).

Земля дійшла до Конституційного суду: 5 головних міфів про земельний мораторій

Мораторій на землі сільськогосподарського призначення існує вже понад 16 років. Незважаючи на те, що запровадження ринку землі може змінити на краще життя десятків мільйонів українців, значна частина суспільства проти скасування мораторію. Як міфологізувалось (стаття російською мовою) головне багатство країни?

Відео-VoxCheck #21: Маніпулюй, якщо зможеш. Питання вугілля

Перевірка висловлювання політиків щодо блокади вугілля.

VoxCheck 21 про блокаду вугілля

 

Навіщо Україні погані ЗМІ

Борис Давиденко розповів (стаття російською мовою) про ситуацію на українському медіаринку, вплив олігархів на ЗМІ і революції в споживанні інформації, яку здійснили соціальні мережі.

Стрім із пекла, або Чому Україні час навчитись говорити про смерть

Чи можна жартувати про смерть ворогів? Чим небезпечно сприймати терористів як персонажів комп’ютерної гри? Після трьох років війни питань щодо етики висвітлення збройного конфлікту стає тільки більше (стаття російською мовою).

Освіта по-українськи: 129 млрд грн – марнотратство чи інвестиції в майбутнє покоління?

Українські урядовці люблять згадувати, що Україна витрачає на освіту не менше, ніж країни Європи (у відсотках від ВВП). Це дійсно так. Але вони ніколи не кажуть про іншій бік монети – кошти витрачаються дуже неефективно, і якість як середньої, так і вищої освіти рік від року погіршується. Де найбільш вузькі місця в освітній системі, які крадуть майбутнє у країни (стаття російською мовою)? 

Have a nice day!

Sincerely yours,
VoxUkraine
http://voxukraine.org

Гарного дня!  

Завжди Ваш,
VoxUkraine
http://voxukraine.org

 
 

Copyright © 2016 VoxUkraine, All rights reserved. 


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list