Міжнародні приватні компанії, що працюють в Україні, дедалі активніше долучаються до боротьби з пандемією. Про це повідомила Американсько-українська ділова рада. Флагмани бізнесу вже зробили значні пожертви українським медичним та благодійним організаціям, що протидіють поширенню COVID-19.

Кошти витратять на засоби індивідуального захисту лікарів


Так, компанія Philip Morris Ukraine перерахувала 10 мільйонів гривень благодійному фонду «Здоров’я для всіх». Ці кошти витратять на засоби індивідуального захисту лікарів, а також зарезервують на невідкладні потреби лікарень під час спалаху епідемії. Як заявив голова фонду«Здоров’я для всіх» Сергій Шевчук, найнеобхідніші засоби захисту будуть придбані та передані лікарням найближчим часом.

Не залишилася осторонь юридична компанія LCF Law Group. Тут ініціювали закупівлю медикаментів для потреб Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України. З допомогою Міжнародного благодійного фонду «Справедливість» придбано 25 комплектів захисного одягу для лікарів, 600 медичних масок, 10 000 медичних рукавичок, 200 літрів засобів для дезінфекції, а також противірусні препарати.

Своєю чергою, одне з підприємств агрохолдингу UkrLandFarming, що працює у Херсонській області, пожертвувало 200 тисяч гривень на підтримку місцевих медзакладів на Херсонщині. Кошти підуть на термінові закупівлі витратних матеріалів для діагностики, медобладнання, засоби індивідуального захисту тощо.

Медичним установам допомагають придбати обладнання для лабораторій


Як повідомила прес-служба агрохолдингу, підприємства, що до нього входять, надають допомогу місцевим лікарням у багатьох регіонах України. Медичним установам допомагають придбати обладнання для лабораторій, дезінфікуючі засоби, апарати штучної вентиляції легень.

Американсько-українська ділова рада наводить також приклади багатьох інших компаній, які жертвують кошти на боротьбу з епідемією на рівні українських містечок і селищ.

Зокрема, Agro Holding Astarta планує до кінця квітня виділити на боротьбу з коронавірусом 15 мільйонів гривень. Наразі допомогу жертводавців уже отримали 24 лікарні у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській та Чернігівській областях. Astarta повідомляє також, що придбала для обласних лікарень 15 апаратів штучної вентиляції легень; очікується доставка цього обладнання з-за кордону.

Американсько-українська ділова рада нагадує, що Уряд США виділив $1.2 мільйона допомоги на протидію поширенню COVID-19 в Україні.

https://ukrainian.voanews.com/a/Pozhertvy-biznesa/5361809.html?fbclid=IwAR0UT8aBUzBRS0cNESrxB1WTm2YjHkkxJli3jFMsQz6HqZDEjgmYcnAw798